KONST / Litografier / Färglitografi 7797187
nr 779 7187
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi , Albert Johansson (1926-1998), 231/260, signerad, -73, motivets mått: 30x41
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
550 kr
måndag 24 september 2012
kl 17:17:59
300 kr
350 kr
500 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson